Klocki Technic CaDA Sterowany Traktor Ciągnik C61052W by Michał Skorupka
- Klocki CaDA to połączenie wspaniałej zabawy oraz nauki. Ta niesamowita seria klocków łączy w sobie rozwój pasji małego konstruktora, kierowcy oraz jest wyśmienitym pomysłem na spędzanie wolnego czasu z dzieckiem.
Zdalnie Sterowany Traktor CaDA C61052W by Michał Skorupka
Model został zaprojektowany przez Michała Skorupkę (studio Eric Trax), który specjalizuje się w tworzeniu zestawów MOC (My Own Creations). Traktor skonstruowany jest w skali 1:17 z wieloma funkcjami RC. Posiada zdalnie sterowany napęd, precyzyjny układ kierowniczy oraz obracany pług.
Klocki są kompatybilne LEGO Technic oraz innymi popularnymi markami na rynku!
WERSJA Z SILMIKAMI PRO
Do zestawu zostały dodane najnowsze wersji modułów odpowiedzialnych za sterowanie. Według producenta są one AŻ DO 2 RAZY MOCNIEJSZE od podstawowych modeli!
Klocki CaDA rozwijają:
- kreatywność i zdolności manualne
- zdolność łączenia ze sobą odpowiednich elementów
- zmysł małego konstruktora
- umiejętności kierowania oraz sterowania pojazdem
Klocki CaDA to połączenie wspaniałej zabawy oraz nauki. Ta niesamowita seria klocków łączy w sobie rozwój pasji małego konstruktora, kierowcy oraz jest wyśmienitym pomysłem na spędzanie wolnego czasu z dzieckiem. Zabawa zaangażuje zarówno dzieci jak i dorosłych!
Jest to zabawa, która nigdy się nie nudzi!
Model pełen detali, takich jak:
- klasyczne wielkie koła jezdne
- układ wydechowy i chłodzenia
- widoczne tylne reflektory
- wbudowana przekładnia skrzyni biegów
- umieszczone z boku schodki do kabiny
- regulowane lusterka boczne itd.
Funkcje:
- jazda: przód / tył / prawo / lewo
- zgrabiarka: zdalnie obracana o 180 °
- podnośnik: unosi się do 10 °
Specyfikacja:
- Materiał: ABS
- Wymiar po złożeniu: ok. 55 x 19.1 x 17 cm
- Wymiar pudełka: 46.5 x 38 x 10.5 cm
- Skala: 1:17
- Częstotliwość: 2.4GHz
- Prędkość: ok. 2.5 km/h
- Zasięg: do 25 metrów
- Czas zabawy: ok. 10-15 min
Zestaw zawiera:
- klocki CaDA 1675 szt.
- instrukcję obsługi
- 2 x silnik M PRO
- 1 x silnik L PRO
- 1 x serwo PRO
- 1 x akumulator
- 1 x kontroler
- 1 x oryginalne pudełko
Praktyczny prezent
Dając dziecku taki prezent, dać mu można nie tylko samą zabawkę, ale także możliwość rozwoju jego wyobraźni oraz kreatywności, przez łączenie elementów, będzie ono poszukiwać właściwych rozwiązań, ale także bawić się godzinami, dzięki temu że samodzielne stworzy dla siebie coś, co nazwać można zabawką na wiele godzin. Całość została opakowana w specjalne pudełko, które swoim wyglądem przypomina walizkę, coś w sam raz dla młodego konstruktora. Żaden z klocków nie ma prawa się zgubić, a dziecko może się bawić dosłownie tam, gdzie chce, a po zabawie w bardzo łatwy sposób po sobie posprzątać.