Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Xingbao

( ilość produktów: 33 )

Marka Xingbao została założona w grudniu 2016 roku i stała się najgorętszą nową marką, która zachwyciła świat fanów klocków lego w ostatnich latach. W bardzo krótkim czasie Xingbao stało się znane z wysokiej jakości i oryginalnych projektów. W rzeczywistości Xingbao jest dumna ze swojej zdolności do działania jako platforma do produkcji dzieł niektórych z najbardziej pomysłowych umysłów budujących dziś na całym świecie.

Dzięki wyłącznej współpracy z najbardziej znanymi na świecie budowniczymi i projektantami klocków, Xingbao wprowadza obecnie na rynek coraz większą serię zabawek budowlanych dla młodzieży i młodych duchem dorosłych. Wszystkie zestawy są produkowane z autoryzacją projektantów i pomagają zachęcić do dalszej kreatywności.

Xingbao słynie z obszernej serii "Dream Car", która zawiera realistyczne modele techniczne niektórych z najbardziej niesamowitych pojazdów mechanicznych na świecie, w tym nowych i klasycznych samochodów wyścigowych, motocykli i ciężarówek.

Ich genialne chińskie zestawy Zhong Hua Street przedstawiają klasyczną chińską architekturę i wystrój z kulturowo poprawnymi adaptacjami ikonicznych chińskich budynków. Wkład światowej społeczności budowniczych MOC doprowadził również do produkcji nowoczesnej serii Streetscape, zawierającej zestawy takie jak uznane Muzeum Morskie i Sklep z zabawkami.

Xingbao ostatnio rozszerzyło swój katalog o nowe pojazdy Off-road Adventure, zestawy bohaterów i ratowników Justice Guard, temat Across the Battlefield z pojazdami, samolotami i żołnierzami oraz serię City Girl. Obecnie produkują również wiele modeli inspirowanych filmami.

Dzięki szerokiej gamie zestawów, od minifigurek po modułowe budynki o wielu kondygnacjach, Xingbao oferuje coś dla każdego. Wiele zestawów zawiera ekskluzywną, nową konstrukcję minifigurek Xingbao, z większymi możliwościami artykulacji niż w przypadku minifigurek innych marek.

Oprócz najwyższej jakości plastikowych klocków ABS we wszystkich produktach, większe zestawy Xingbao zawierają numerowane torby i oprawione, kolorowe instrukcje. Czy to dla siebie, czy na prezent, zestaw Xingbao to doskonały zakup, który przyniesie wiele lat radości!

pixel