Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdalnie sterowany dźwig dla młodych inżynierów

2022-05-25
Zdalnie sterowany dźwig dla młodych inżynierów

Poznaj naszą ofertę!

Marka Mould King jest wiodąca na rynku klocków konstrukcyjnych. Wśród jej produktów znajdziecie projekty znane miłośnikom duńskiej marki LEGO, ale nie tylko! W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment produktów chińskiego producenta, są to m.in. klocki Technic zdalnie sterowane, roboty edukacyjne, auta wyścigowe, lokomotywy, same wagony pasażerskie, zdalnie sterowane pojazdy ciężarowe czy wolnostojąca stacja kolejowa z klocków.

Idealny prezent dla fanów budownictwa i klocków konstrukcyjnych

Mamy przyjemność przedstawić jeden z topowych produktów marki Mould King - pojazd budowlany, składający się z ponad 2590 elementów, więc z pewnością jest to interesujące wyzwanie dla fanów tejże branży. Niech nikogo jednak nie przestraszy ilość elementów, ponieważ producent zadbał o czytelną instrukcję obsługi, dzięki której z projektem poradzą sobie nawet najmłodsi fani klocków konstrukcyjnych, więc jest to świetna zabawa dla dzieci powyżej 8 roku życia. Precyzyjnie odwzorowany dźwig, po złożeniu, posiada wiele ruchomych mechanizmów. Możemy poruszać się nim do przodu, do tyłu, skręcać w lewo i w prawo, a także kontrolować następujące ruchy:

  • wysuwanie wysięgnika żurawia
  • obrót platformy
  • wysuwanie haka
  • wysuwanie wspornika
  • podnoszenie wspornika

Dodatkowy atrybut - możliwość zdalnego sterowania z aplikacji!

Producent klocków zapewnił opcję idealnie dopasowującą się do naszej teraźniejszości. Pojazdem sterować można poprzez aplikację w smartfonie, działającym w systemie Android oraz IOS! Z urządzenia można kontrolować ruchomymi mechanizmami w wersji rozszerzonej w porównaniu do standardowego kontrolera. Aplikacja daje nam możliwość chociażby inteligentnego zaplanowania trasy.

Przyjemna zabawa i rozwój dziecka (dużego i małego)

Oprócz wyśmienitej zabawy, zdalnie sterowane pojazd z klocków konstrukcyjnych gwarantuje szereg korzyści pozytywnie wpływających na rozwój dziecka. Koordynacja ręka-oko, kreatywność, umiejętność rozwiązania problemów czy edukacyjnego myślenia to tylko niewielka część atutów, które dziecko zyska, ćwicząc praktycznie umiejętności z klockami Mould King! 

pixel