Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdalnie sterowane maszyny rolnicze jako prezent dla dziecka

2022-02-22
Zdalnie sterowane maszyny rolnicze jako prezent dla dziecka

Zbuduj swoją farmę z maszynami Double E

Każdy z nas w dzieciństwie marzył, aby zostać operatorem traktora. Warto spełniać dziecięce marzenia, a my je mnożymy razy dwa! W naszej ofercie znajdziecie nie tylko traktory, ale też inne maszyny rolnicze, takie jak zgrabiarka, cysterna czy przyczepa. Poznajcie je bliżej.

Zielony Traktor z przyczepką Zdalnie Sterowany

Przedstawiany model traktora posiada wbudowane efekty dźwiękowe pracy prawdziwej maszyny. Jego gumowe, solidne opony pomagają w pracy w trudniejszych warunkach, a masywna konstrukcja pozwala na ciągniecie za sobą przyczepy. Model wypełniony jest detalami: zostały odwzorowane światła, a w kabinie widoczna jest skrzynia biegów. Warto zwrócić uwagę na spore wymiary tego zestawu: bez przyczepki jest to 22 x 38 x 17 cm natomiast z przyczepką 22 x 73 x 17 cm.

Zielony Traktor z Cysterną Zdalnie Sterowany

Prezentowany wyżej model traktora powraca tym razem w zestawie z cysterną. Zabawki rolnicze to świetna zabawa, nie tylko dla pasjonatów tej dziedziny. Znakomicie rozwijają zdolności koordynacji ręka-oko, a także zdolności motoryczne. Poza tym uczą podstaw pracy na roli i zaszczepiają w młodych ludziach miłość do natury. W tym modelu hitem jest zabawa z wodą! Do cysterny należy wlać wodę, najlepiej przegotowaną lub destylowaną i można cieszyć się rozpylaniem wody po terenie. Natura z pewnością będzie wdzięczna.

Zgrabiarka do Zdalnie Sterowanego Traktora

Każdy mały rolnik wie o tym, że między przetrząsaniem, a prasowaniem, należy siano zgrabić. Tu z pomocą przychodzi zgrabiarka, która idealnie pasuje do prezentowanego wyżej modelu traktora, ale nie tylko! Maszyna pasuje do modeli Double E z początkiem E354 i E351 oraz ciągników marki Bruder. Posiada ona przewód sterowania, który pozwoli na podnoszenie i opuszczanie ramion zgrabiarki. Wymiary tego urządzenia to ok. ok. 46 x 34 x 10 cm. Zestaw ten nie zawiera traktora.

Dowiedz się więcej

Pomóż dziecku rozwijać fantazję i motorykę za pomocą zdalnie sterowanych zabawek rolniczych! Model traktora dopasujesz do ciekawych maszyn. Sprawdź ofertę dla młodego miłośnika rolnictwa i zbuduj swoją farmę.

Polecane

pixel