Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki zdalnie sterowane - nowe wyzwanie

2020-05-29

ZABAWKI ZDALNIE STEROWANE – NOWE WYZWANIE

Kreatywne zabawki umożliwiają naszemu dziecku rozwój poprzez zabawę. Wiele radości sprawią mu zabawki zdalnie sterowane. Poprzez kierowanie pojazdem lub robotem przedszkolak doskonali swoją orientację przestrzenną, koncentrację oraz zmysł techniczny. Zdalnie sterowane zabawki umożliwiają samodzielne spędzanie czasu przez nasze pociechy, co doceni każdy rodzic. Jednocześnie zdalne kierowanie pojazdem zachęca do wspólnych zabaw rodzinnych i rywalizacji.

 

POJAZDY ZDALNIE STEROWANE

 

Każdy mały chłopiec przechodzi fazę fascynacji pojazdami budowlanymi. W wyobraźni mały konstruktor operuje ciężarówkami, koparkami czy dźwigami. Możemy uatrakcyjnić mu zabawę za pomocą zdalnie sterowanej zabawki. Zdalnie sterowana koparka z ruchomą łyżką i obrotową kabiną pozwala na rozwój małej motoryki dziecka, jego wyobraźni przestrzennej oraz poznanie podstawowych zasad mechaniki. Wiele możliwości zabawy daje też zdalnie sterowany dźwig-żuraw. Jego duży rozmiar pozwala naprawdę wczuć się w pracę operatora dźwigu a panel sterowania wpływa na znajomość elektroniki.

 

NAUKA Z ROBOTEM EDUKACYJNYM

 

Wśród zabawek zdalnie sterowanych na szczególną uwagę zasługują roboty edukacyjne. To kreatywna zabawka z ogromnym potencjałem. Wprowadza starsze dzieci w świat robotyki i niezwykle rozwija ich umiejętność logicznego myślenia. Mały inżynier chętnie zacznie swoją przygodę z podstawami programowania za pomocą robota edukacyjnego przypominającego Wall-e z kultowego filmu Disneya. Składając taką kreatywną zabawkę dziecko ćwiczy swój zmysł konstruktorski i uczy się planowania oraz skupienia. Za pomocą panelu zdalnego sterowania nasza pociecha sama kieruje robotem i poznaje jego funkcje. Robot jest interaktywny i można wydawać mu polecenia, co zapewnia całe godziny edukacyjnej zabawy.

 

TRANSFORMERS Z KLOCKÓW 2 w 1

 

Pojazdy i roboty zajmują dużo miejsca w wyobraźni małych chłopców. Dlatego dzieciaki tak pokochały filmy o Transformersach. Klocki w formie 2 w 1 pozwalają złożyć zabawkę w dwóch wersjach: pojazdu i robota. Ze złożonych z ponad 700 elementów zestawów klocków mały chłopiec może stworzyć np. wóz strażacki zamieniający się w Robota-Straż Pożarną lub policyjny radiowóz przekształcający się w policyjnego superbohatera. Konstruowanie pojazdów z klocków to kreatywna zabawa rozwijająca małą motorykę dziecka oraz jego wyobraźnię przestrzenną. Po stworzeniu jednego Transformersa można sięgnąć po całą kolekcję.

 

pixel