Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Top 5 ciekawych zestawów dla starszego fana klocków Technic

2022-02-11
Top 5 ciekawych zestawów dla starszego fana klocków Technic

Klocki Technic inne niż LEGO

Klocki Technic to wyjątkowa zabawka, która w ekscytujący sposób zajmie niejednego fana klocków konstrukcyjnych czy pasjonatów pojazdów na długie godziny. Przed Wami 5 ciekawych konstrukcji z klocków.

Lamborghini Sian Technic Mould King 13057S

Bestseller dla fanów samochodów sportowych. Model odwzorowany jest w skali 1:8. Składa się z 3819 elementów do samodzielnego złożenia. Posiada detale, takie jak: odwzorowany wygląd silnika, otwierana przednia maska, skrętne koła, otwierane boczne drzwi. Istnieje możliwość rozbudowy o moduły zdalnie sterowane niezałączone w zestawie. Producent postarał się o każdy szczegół, tak aby złożenie modelu spełniało marzenie o super aucie, które po złożeniu otrzymuje wymiar 61 x 22 x 15 cm. Dodatkowo felgi imitujące chrom oraz miękkie gumowe opony dodają sportowego stylu. Do zestawu dołączona jest przejrzysta instrukcja obsługi podzielona na konkretne części składania samochodu.

Sterowany Pociąg Lokomotywa z wagonem RC Mould King 12003

Miłośnicy pojazdów zdalnego sterowania koniecznie w swoich zbiorach muszą mieć ten model! Sterowany pociąg pozwoli na wcielenie się w rolę konduktora. Zbudowanie tej ok. 1552 elementowej lokomotywy z wagonem dostarczy wiele radości i satysfakcji z wykonanej pracy. Zestaw oprócz elementów do budowy pociągu o wymiarach 58 x 10 x 8 cm zawiera: moduł sterowania, akumulator, kabel USB do ładowania akumulatora, światła LED, kontroler (zasięg 25 m, częstotliwość 2,4 GHz), tory o wymiarach 120 x 70 cm, ozdobne naklejki, kod do aplikacji (na pudełku). Klasyczny kontroler czy smartfon? Wybierz sposób prowadzenia pociągu. W instrukcji obsługi znajdziesz obrazki, które ułatwią kolejne etapy składania modelu.

Stacja Kolejowa Peron Mould King 12011

Pociąg już zbudowany, to ruszamy! Potrzebna jest stacja kolejowa. Zbudujesz ją przy użyciu 3318 elementów. Wymiary peronu po złożeniu to 57,5 x 38 x 30 cm. Sprawdź koniecznie, jakie tajemnice skrywa wielki dworzec. Powiększ swoją kolekcję o akcesoria z tej samej serii. Dodatkowe wagony, pociągi, czy dłuższe tory. Poczuj się jak na prawdziwym peronie!

Statek Kosmiczny MK Stars Mould King 21003

Zbuduj samodzielnie wielki statek kosmiczny, poczuj się jak w filmie sci-fi. Prawdziwa gradka dla fanów filmów Star Wars oraz miłośników klocków konstrukcyjnych. Zestaw zawiera 2905 elementów, które po złożeniu oferują ogromny statek kosmiczny, o wymiarach 62 x 22 x 20 cm. Puść wodzę fantazji! Dzięki kompatybilności z innymi markami stworzysz niepowtarzalne budowle, statki oraz pojazdy.

Obcy Alien Xingbao

Pasjonat filmów sci-fi na pewno poznał już to legendarne stworzenie – przedstawiciela filmów o obcych. Postać kolekcjonerska posiada wiele detali, o które autor projektując budowle zadbał, aby gotowy model był jak najbardziej szczegółowy. Figurka posiada ruchomą szczękę, ramię, kolana oraz ogon. Dodatkowo pazury, wystający język czy kapiąca ślina dodają postaci realizmu. Model składany jest na specjalnej podkładce dołączonej do zestawu. Po złożeniu osiąga wymiary 51 x 27x 17,5 cm, co oznacza, że jego wysokość przekracza pół metra! W całej budowli mieści się 2000 elementów do samodzielnego złożenia. Zestaw zawiera również instrukcję.

Czy wiesz, że…

Wszystkie przedstawione wyżej produkty są kompatybilne z większymi markami na rynku oraz LEGO. Rozbudowanie modeli o dodatkowe akcesoria i możliwość modyfikacji daje dużo satysfakcji i zabawy!

Polecane

pixel