Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Top 3 koparki do 300 zł dla dzieci

2022-02-10
Top 3 koparki do 300 zł dla dzieci

Koparki gąsienicowe spełnieniem marzeń z dzieciństwa

Przedstawione niżej produkty łączy jeden wspólny mianownik – każdy z nas w dzieciństwie marzył o tym, by zostać operatorem takiej maszyny! Zabawki budowlane są genialnym pomysłem na prezent dla małych inżynierów. Nauka przez zabawę!

Zabawa koparkami promuje zdolność koordynacji ręka-oko i umiejętności motoryczne oraz rozwija twórcze myślenie. Realistyczne odwzorowanie koparek o wszelakie detale pozwala na poznanie mechanizmów występujących w pojeździe.

Przed Wami wybór TOP 3 koparek gąsienicowych w cenie do 300 zł!

Koparka gąsienicowa H-1350 zdalnie sterowana

Zabawka posiada ciężką stalową łyżkę koparki, którą można kopać jak prawdziwą koparką przez wykonywanie manewrów w górę i w dół, oraz jest wyposażona w gumowe gąsienice, które bez problemu poradzą sobie w trudnych terenach. Obrotowa kabina o kącie 680° dostarcza koparce realistycznych manewrów, dzięki czemu dziecko będzie czuło się jak na prawdziwym placu budowy. Koparka posiada wbudowane efekty dźwiękowe, między innymi klakson, ostrzeżenie o cofaniu, dźwięk imitujący pracę łyżki w prawdziwej koparce i pracę silnika prawdziwej koparki oraz światła. Całą zabawką można poruszać się do przodu i do tyłu, zasięg sterowania radiowego sięga do 80 metrów. Wymiary koparki to 44,5 x 25 x 17 cm.

Koparka gąsienicowa H-1550 zdalnie sterowana

Model koparki jest wykonany w stali 1:14! Posiada stalową dużą łyżkę koparki oraz długie ramię, które pozwalają na wykopanie naprawdę głębokich dziur. Gumowe gąsienice uporają się z najtrudniejszym terenem. Koparka wyposażona jest w efekty dźwiękowe imitujące pracę silnika, klakson, ostrzeżenie o cofaniu oraz dźwięk pracy łyżki. Koparką można poruszać się do przodu i do tyłu. Ponadto jej kabina obraca o 680°. Rozmiar koparki różni się od poprzedniej, jest zdecydowanie większa, jej wymiary to 52 x 25 x 17 cm.

Koparka gąsienicowa przeładunkowa H-1571 zdalnie sterowana

W tym modelu producent zastosował chwytak, którym można poruszać w górę i w dół, a mechanizmy chwytu pozwalają na chwytanie i opuszczanie przedmiotów. Długość ramienia koparki pozwala chwytać dalekie przedmioty zachowując stabilność zabawki. Tak samo, jak w poprzednich modelach kabina obraca się o 680° co dostarcza możliwość manewrowania jak prawdziwą koparką w dowolnym kierunku oraz wbudowane zostały efekty dźwiękowe, takie jak praca silnika, ostrzeżenie o cofaniu, klakson czy praca chwytaka. Całą koparką można poruszać się do przodu i do tyłu. Zasięg sterowania radiowego to 50 metrów. Wymiary koparki wynoszą 51 x 65 x 17 cm.

Dowiedz się więcej

Czas ładowania przedstawionych koparek wynosi 3-4 godziny, a czas pracy na baterii to 20-25 minut. Zabawki stworzone zostały z nietoksycznego wysokiej jakości tworzywa ABS oraz elementów elektronicznych całkowicie bezpiecznych dla dzieci. Kontroler w każdej koparce wyposażony jest w nadajnik 2,4 Ghz, dzięki niemu zabawa z innymi pojazdami przebiega bez zakłóceń.

Powyższe modele są niezbędnymi maszynami na placu budowy każdego dziecka!

Polecane

pixel