Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Top 3 klockowych prezentów dla nastolatka

2022-02-15
Top 3 klockowych prezentów dla nastolatka

Prezent dla nastolatka

Zbliżają się urodziny nastolatka, czas znaleźć odpowiedni prezent. Bardzo popularnym upominkiem urodzinowym są klocki konstrukcyjne. Zainteresują one niejednego fana motoryzacji czy militariów, bez względu na płeć. Poniżej przedstawiamy 3 topowe prezenty dla nastolatka.

Hummer Humvee Cada Technic C61036W

Ogromny model wzorowany na wojskowym samochodzie Hummer H1 w skali 1:18. Zestaw zawiera ok. 4000 klocków konstrukcyjnych do złożenia tego pancernego auta. Ułożenie całego modelu zajmie długie godziny świetnej zabawy. Każdy starannie odwzorowany szczegół sprawi, że poczujesz się jak kierowca tej ogromnej maszyny. Model posiada m. in. ruchome tłoki silnika V8, zmienny napęd, amortyzatory, kierownicę, osłonę chłodnicy, reflektory, lusterka, otwieraną maskę, wbudowaną wciągarkę, otwierane boczne drzwi. Prawdziwym hitem jest obracane działo. Strzelająca pociskami wyrzutnia rakiet i karabin maszynowy zniszczą nieprzyjaciela!

Jeep Wrangler Cada Technic C61006W

Sportowy Jeep Wrangler to składający się z około 1941 klocków zdalnie sterowany pojazd terenowy! Bogate detale rozwijają zmysł konstrukcyjny i wprowadzają w świat innowacji technicznych. Duża popularność tego modelu sprawia, że jest on bardzo dobrze znany wśród pasjonatów i kolekcjonerów aut terenowych. Porusza się do przodu, do tyłu, w lewo oraz w prawo. Posiada akumulator 7,4 V oraz pilot do sterowania z zakresem do 30 metrów, ozdobne naklejki, światła LED, ładowarkę. Rozmiar po złożeniu auta wynosi 45,6 x 23,1 x 25,5 cm. Kierowanie samochodem Jeep Wrangler to spełnienie dziecięcych marzeń.

Okręt Lotniskowiec Xingbao-06020

Twoja armia Cię potrzebuje! Zbuduj lotniskowiec i poślij samoloty gotowe do akcji. Okręt składa się z ok. 1400 elementów i wyposażony jest w 2 podnoszone pokrętłami platformy, 2 kryte garaże dla samolotów, płetwy sterujące, 2 uchylane klapy przeciwogniowe. Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 samoloty oraz helikopter, które lotniskowiec jest w stanie pomieścić. Wymiary okrętu po złożeniu to 57,5 x 18,5 x 14 cm. Całość jest idealnym pomysłem na prezent dla nastoletnich miłośników militariów.

Czy wiesz, że…

Wszystkie zestawy są kompatybilne są z innymi znanymi markami, takim jak LEGO Technic. Dzięki temu rozbudowanie serii nie stanowi problemu.

Polecane

Klocki Technic CaDA 61006W RC Jeep Wrangler

Klocki Technic CaDA 61006W RC Jeep Wrangler

529,99 zł brutto449,00 zł brutto
pixel