Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezent dla dziewczynki na Wielkanoc

2022-02-14
Prezent dla dziewczynki na Wielkanoc

Jaki prezent wybrać dla dziewczynki?

Doskonały prezent dla dziewczynki musi być zgodny z jej zainteresowaniami. A co lubią robić dziewczynki? Malowanie, rysowanie, tworzenie własnej biżuterii to tylko kilka przykładów inspiracji na prezent dla dziewczynki na Wielkanoc. Poniżej znajdziecie topowe upominki, które przyniosą dużo radości każdej małej panience.

Zestaw kreatywny z książeczką DIY La Manuli

Kolorowe pomponiki, patyczki, druciki, piankowe kartki, pojemniczki z brokatem, kolorowe taśmy, brokatowe bibułki to tylko niewielka część ogromnego zestawu DIY. Zapewnia on wielogodzinną kreatywną zabawę, dzięki której dziecko rozwija umiejętności artystyczne, wrażliwość artystyczną oraz ćwiczy zdolność małej motoryki. Instrukcja obsługi w języku polskim w formie książeczki dołączona do zestawu zawiera 15 przykładów wykorzystania zestawu DIY. Zawartość mieści się w otwieranej skrzyneczce, która daje możliwość bezpiecznego przechowywania akcesoriów w porządku. Przy pomocy zestawu kreatywnego dziewczynka ma okazję puścić wodzę fantazji, stworzyć niepowtarzalne kartki okolicznościowe, np. z okazji urodzin przyjaciółki, ozdoby do swojego pokoju lub upominki dla najbliższych. Piankowe zwierzątka morskie i lądowe, piankowe kwiatki i ptaki – o nich marzy każda dziewczynka!

Zestaw Kredek i Pisaków do Malowania La Manuli

Świetnym uzupełnieniem powyższego zestawu DIY będzie 258 elementowa teczka do malowania. Obok trwałych i wielobarwnych kredek oraz pisaków znajdują się kolorowe farbki plakatowe. Stylowa teczka ma wymiary 45 x 48 cm i jest przenośna, dzięki czemu dziewczynka może zabrać swoje ulubione przybory do malowania w podróż lub na spotkanie z przyjaciółką, aby wspólnie tworzyć wyjątkowe dzieła. Cały zestaw zawiera: 60 szt. kolorowych pasteli, 72 szt. wielobarwnych kredek ołówkowych, 48 szt. flamastrów cienkich oraz 48 szt. flamastrów grubych, 18 kolorów farb plakatowych, 3 pędzelki, 2 temperówki, gumkę do ścierania, 3 ołówki, pojemnik na wodę. Objętość teczki zachęca do rozwijania swoich artystycznych zainteresowań.

Koraliki do prasowania świecące w ciemności La Manuli

Ogromny słoik zawierający 8000 sztuk koralików do prasowania, które świecą w ciemności. Czy to nie brzmi jak marzenie? Dla każdej dziewczynki na pewno! Koraliki do prasowania rozwijają małą motorykę, kreatywność oraz skupienie. Ułożenie całego wzoru wymaga dużej cierpliwości i daje dużo satysfakcji. Zestaw oprócz dużej ilości koralików zawiera wisiorki metalowe, magnesy na lodówkę, taśmy dwustronne, gumowe wisiorki z misiem, breloczki, kolorowe zawieszki, pergamin do prasowania, szablony (gwiazdka, serce, koło), kółeczka do wisiorków i breloczków, wzorki, pęsetę oraz przejrzystą instrukcję obsługi. Po stworzeniu swojego wybranego wzoru w postaci np. wisiorka należy naświetlić go światłem, a następnie efekt można podziwiać w ciemnym pomieszczeniu. Zestaw jest tak ogromny, że zajmie dziecko na wiele godzin. Może też zaprosić do zabawy swoich przyjaciół.

Koraliki wodne zestaw ZOO La Manuli

Koraliki do których nie potrzeba żelazka – zwykła woda wystarczy! Kolorowe wodne koraliki układa się w podobny sposób do poprzednich. Potrzebna jest specjalna podkładka z wypustkami, pęseta lub aplikator koralików. Dziecko ma do wyboru 10 szablonów zwierząt z zoo, m.in. flaminga, małpkę, pandę, żyrafę. Po ułożeniu wzoru na podkładce za pomocą dołączonego do zestawu spryskiwacza wystarczy spryskać całość czystą bezpieczną wodą. Chwila czekania na połączenie się kuleczek i gotowe. Wystarczy zdjąć wzór łopatką i dołączyć breloczek. Koralki wodne są topowym produktem, który zadowoli każdą dziewczynkę.

Pisaki do Kamieni Markery Akrylowe z Farbą La Manuli

Zwykłe pisaki nie dają rady? Twoje dziecko ma artystyczną duszę, maluje dosłownie po wszystkim ale kolory nie są trwałe? Markery akrylowe z farbą idealnie nadadzą się do malowania odzieży, papieru, drewna, szkła, porcelany, plastiku, a nawet kamieni! Pisaki akrylowe są trwałe, mają wymienne końcówki od 0,7 mm do 3 mm. Nie rozmazują się podczas malowania, są odporne na działanie promieni słonecznych. Dzięki żywym, nasyconym kolorom dziecko może ozdobić swoje koszulki czy ulubiony kubek. Łatwo zmywają się ze skóry. Są bezpieczne, nietoksyczne i bezzapachowe. Zestaw zawiera 28 kolorowych pisaków, 2 wymienne końcówki, opakowanie na markery oraz instrukcję obsługi. Markery nadają się również do kaligrafii, zdobienia drobnych elementów i prac ręcznych. Ilość dostępnych kolorów zachwyci małą artystkę.

Uzdolnione dziecko

Obdarowując dziewczynkę wymienionymi prezentami wraz z zabawą otrzymuje ona również naukę. Każdy przedmiot wnosi do jej życia nowe doświadczenia. Samodzielne myślenie i tworzenie, rozwój sprawności motorycznej, trening koncentracji i skupienia to tylko kilka zalet z kupowania przemyślanych prezentów dla dziecka. Wielkanoc jest szczególnym czasem, w którym dzieci otrzymują prezenty i upominki. Podarowany prezent dla dziewczynki zgodny z jej pasją pomaga rozwijać talent i zaangażowanie.

Polecane

pixel