Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaki wybrać model auta z klocków na urodziny?

2022-02-21
Jaki wybrać model auta z klocków na urodziny?

Przygoda, zabawa i rozwój w jednym? To możliwe!

Jeżdżenie autem zdalnie sterowanym to znakomita przygoda dla każdego małego fana motoryzacji. Układanie klocków to świetna zabawa, rozwijająca zmysł przyszłego inżyniera. A gdyby tak połączyć te dwa w jedno? To możliwe! Zdalnie sterowane auta z klocków to kompromis zapewniający niekończącą się zabawę, radość na twarzy dziecka, a przy tym też rozwijający wiele umiejętności manualnych oraz budujący wyobraźnię przestrzenną. Na podstawie naszych długotrwałych obserwacji, wyselekcjonowaliśmy absolutny TOP 3 aut z klocków, które znajdują się w naszej ofercie. Najlepsze jest to, że każde z tych aut reprezentuje inną kategorię: auto sportowe, ciężarowe oraz terenowe. Dla każdego coś dobrego!

Klocki CaDA C51009W Sportowe Auto Ferrari RC

Każdy będzie mógł się poczuć jak kierowca auta marzeń, sportowego, włoskiego Ferrari! Realizmu dodają autku ruchome elementy, takie jak drzwi boczne, bagażnik czy skręt prawo-lewo. Na uwagę zasługuje fakt, że opony wykonane są z gumy, dzięki czemu pojazd jest w stanie poruszać się po lekkich przeszkodach. Zestaw składa się z 380 elementów, więc do wyzwania jego złożenia, może stawać już najmłodszy pasjonat motoryzacji, rozpoczynający naukę w szkole. Zasięg kontrolera wynosi aż do 25 metrów.

Klocki CaDA C51013W Hi-Tech DŹWIG 2w1 RC

Jeszcze nigdy zostanie kierowcą ciężarowego dźwigu nie było takie proste jak teraz! Zbuduj swój pojazd według instrukcji lub według własnego uznania. Każdy pojazd z klocków zawiera podwozie-bazę, na której możemy budować co chcemy. Prezentowana ciężarówka posiada gumowe koła oraz ruchome elementy. Absolutnym hitem w tym modelu są wysuwany wyciąg oraz ruchome położenie haka. Poza tym, może poszczycić się jeszcze otwieraną kabiną kierowcy. Model składa się z 838 elementów, więc bez wątpienia jest przeznaczony dla bardziej wymagających miłośników, w porównaniu do prezentowanego wyżej modelu Ferrari.

Klocki Technic Zdalnie Sterowany Hummer - CaDA C51044W Warrior H2

Nie jest to jedynie auto, to również zestaw edukacyjny przeznaczony do ćwiczenia kreatywności i umiejętności praktycznych. Pojazd możemy sterować nie tylko za pomocą dołączonego kontrolera, ale również przy użyciu aplikacji na smartfona! Daje nam to szereg możliwości, m.in.:

  • Ustawienia prędkości
  • Planowanie trasy poprzez proste zaprogramowanie
  • Włącznik świateł
  • Zawracanie
  • Sterowanie żyroskopowe

Zestaw zawiera ok. 570 elementów, a zasięg wynosi aż do 30 metrów.

Czy wiesz, że…

Klocki mają za zadanie dawać wiele możliwości dla twórczych miłośników. Są one kompatybilne z innymi klockami znanych marek, m.in. LEGO. Dzięki temu, jest to nie tylko budowanie, lecz zagłębianie się w świat przygody i kreatywności. Każdy mały konstruktor może łączyć klocki według własnego uznania, rozwijając przy tym swój umysł!

Polecane

Klocki CaDA Hi-Tech DŹWIG RC 2w1

Klocki CaDA Hi-Tech DŹWIG RC 2w1

229,00 zł brutto199,00 zł brutto
pixel