Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czym charakteryzują się najlepsze drony na rynku

2018-08-17

Od wielu lat na rynku można zakupić drony, czyli małych rozmiarów latające urządzenia na akumulator. Sprzęt ten od dawna używany jest zarówno przez amatorów uważających go za rozrywkę oraz profesjonalistów, którym służy on jako maszyna do pracy. Z biegiem lat i rozwojem dronów ich przeznaczenie zaczęło być różne, dlatego wiodące firmy na rynku zaczęły produkować modele dronów o odmiennych parametrach, przystosowanych do różnych warunków. Czym zatem charakteryzują się najlepsze drony znanych marek?

Tak jak w przypadku innych urządzeń i maszyn zawsze istnieje kilku producentów, których produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Jednym z nich jest pochodząca z Ameryki firma Hubsan. Drony tej marki charakteryzują się przede wszystkim dużym zasięgiem lotu i jego długością. Urządzenia Hubsan mogą latać na wysokości nawet 300m, a dzięki dobremu akumulatorowi można korzystać z nich przez całe 20 minut. Każdy dron Hubsan dostępny na rynku posiada kilka ważnych cech, dzięki którym wyróżnia się na tle innych urządzeń tego typu. Jedną z nich jest tryb inteligentnej orientacji lotu. Opcja ta pozwala na lot do przodu bez znaczenia na ustawienie go względem nadajnika. Jest to zdecydowanie pomocne przy lotach, w szczególności dla początkujących, którzy nie mieli wcześniej styczności z tego typu urządzeniami. Ponadto, drony tej firmy charakteryzują się także kamerą Full HD 1080p, dzięki której można nagrać niesamowite widoki.

Dużym uznaniem cieszą się także drony firmy Walkera. Posiadają one cechy, które pozwalają na równie komfortowe i przyjemne korzystanie z nich. Są to urządzenia, których parametry są przystosowane zarówno do użytku osób zaawansowanych, jak i amatorów. Droższe modele dronów Walkera pozwalają na filmowanie interesujących scen z powietrza, które pojawiają się w wielu filmach. To wszystko dzięki kamerze 4K w jaką wyposażony jest profesjonalny dron Walkera. W tym przypadku polecany jest model Walkera Peri, który idealnie nadaje się do pracy.

Na szczególną uwagę zasługują także modele Walkera f210 3d oraz Walkera rodeo 150, które zaliczane są do dronów wyścigowych. Są one przeznaczone dla osób mniej doświadczonych w temacie dronów, jednak charakteryzują się równie dobrymi parametrami co urządzenia firmy Hubsan. Kamery 600TVL, mała waga i zasięg do około 1000 metrów pozwalają na przyjemną zabawę ze znajomymi. Nie wytrzymują one co prawda tak długo jak drony Hubsan, bo akumulator starcza średnio na 8 minut bezustannej rozrywki, jednak nadal są dronami wartymi zakupu.

pixel