Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bitwa czołgów - zabawki interaktywne

2022-02-16
Bitwa czołgów - zabawki interaktywne

Nadszedł czas na bitwę!

Przytrafił się nudny wieczór? Brak pomysłu na wspólną zabawę z dzieckiem? Z pomocą przychodzi BITWA CZOŁGÓW!

Funkcja bitwy w tych zabawkach interaktywnych pozwala urządzać walki między czołgami o różnych częstotliwościach. Są one idealne do wspólnej gry w parach. Zapewniają mnóstwo radości, uczą zdrowej rywalizacji i dbają o relacje, np. ojciec-syn. Bitwa czołgów to sposób na kreatywne spędzenie czasu z dziećmi.

Zasady gry

Zabawa polega na trafieniu w czołg przeciwnika za pomocą podczerwieni. Każde trafienie powoduje wygasanie diody symbolizującej stan techniczny maszyny oraz jego efektowne cofanie się. Czy jesteś w stanie ochronić swój czołg przed ostrzałem przeciwnika? Czy Twoją obroną będzie skuteczny atak? Jeśli nie, to kolejne trafienia dezaktywują najpierw lewą, a później prawą gąsienicę. Kolejnym etapem będzie przegranie walki i wyeliminowanie z zabawy na ok. 10 sekund. Później czas na rewanż!

Czołgi – dowiedz się więcej

Wyposażone są w częstotliwość 2.4Ghz, co umożliwia bardzo dobrą komunikację pilota z czołgiem.

Przed wami ogromna dawka realizmu w maszynach wzorowanych na te z czasów II wojny światowej:

  • wydają dźwięki jak w prawdziwych czołgach
  • przednie światła sugerują kierunki ruchu
  • posiadają ruchomą lufę oraz górną klapę
  • wykonane z dużą dbałością o najdrobniejsze szczegóły
  • gąsienice umożliwiają jazdę nawet w trudnych warunkach

Poprawne połączenie – jak to zrobić?

W celu poprawnego połączenia pilot-czołg, należy zamontować w pierwszej kolejności akumulator oraz 2 baterie AA do kontrolera. Następnie włączyć zabawkę przyciskiem ON oraz wcisnąć przycisk START na pilocie. Jeśli wszystkie 4 lampki zapalą się na czerwono, będzie to oznaczać poprawną pracę.

Pełna gotowość!

Teraz nic Wam nie przeszkodzi w dobrej zabawie! Czas na walkę!

Wybór należy do Was, niemiecki czołg TIGER 1, amerykański M1A2 Abrams, czy kultowy radziecki T-34, znany powszechnie jako „Rudy” z serialu „Czterej Pancerni i Pies”. W naszej ofercie znajdziecie zestawy 2 czołgów gotowych do bitwy lub pojedyncze maszyny. Czołgi z tej serii są kompatybilne z innymi, które działają na tej samej zasadzie podczerwieni.

Polecane

pixel